Wyniki hormonów i ryzyko wystąpienia trądziku po odstawieniu Harmonet

Proszę o konsultacje w sprawie wyników hormonów: Testosteron (ICD-9: O41) - 32,37 DHEASO4 (ICD-9): K27) - 299,60 Androstendion (ICD-9): I31) - 2,55 Mam 25 lat, biorę Harmonet już od 6 lat jednak teraz chciałabym je odstawić,ale boję się nawrotu uporczywego trądziku,przez który już przechodziłam kiedy na 3-4 miesiące odstawiłam tabletki. Przez 2 m-ce łykałam Tetralysal ale nic nie pomógł,nie wiem co mogę zrobić jeszcze w tym kierunku,proszę o pomoc.

Proponuję kontynuować leczenie pod kontrolą dermatologa; 2 miesiące terapii to zbyt krótki okres, aby ocenić jej efekty. Opcją jest dołączenie do leczenia serii peelingów karbonowych lub chemicznych.