Wyniki krzywej cukrowej a niedoczynność tarczycy

Witam! Mam 24 lata, ważę 85 kg przy 164 cm wzrostu. Cierpię na niedoczynność tarczycy od półtora roku. Właśnie otrzymałam wyniki krzywej cukrowej: 5,54/10,48/6,76 (mmol/l) Bardzo proszę o jakąś interpretację wyniku, z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Magda

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania jest prawidłowy. Niemniej jednak proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.