Wyniki obciążenia glukozą oraz nawracające infekcje intymne

Dzień dobry, jestem po operacji resekcji żołądka (blisko 2 lata) - na minusie 30 kg. Od blisko roku meczy mnie infekcja intymna leczona pod okiem specjalistów, ale ciągle nawracająca. Od kilku tygodni jestem bardzo zmęczona - wprost nieprzytomna. Jednym z ostatnich badań jakie mi zrobione to test obciążenia glukozą 75 g. Wyniki: na czczo 88,6 po 2h 87,2. Po wypiciu glukozy poczułam się bardzo źle: słabo, serce mi łomotało. Mój tata ma cukrzycę insulinozależną. Czy taka różnica jest prawidłowa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Co prawda wynik ten mieści się w granicach normy jednak sugerowałbym konsultację z endokrynologiem.