Wyniki prób wątrobowych a wskazania do zmiany diety

Witam serdecznie! Moje pytanie dotyczy prób wątrobowych. Mój wynik ASPAT to 94(norma mniej niż 37), ALAT 270(norma mniej niż 42). Czy ta norma jest znacznie przekroczona? Czy zmiana diety i zwykłe suplementy diety(np. essenntiale forte) wystarczą? Mam 36 lat, średnią budowę ciała. Bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki.

Dzień dobry, jak najbardziej należy zacząć od wprowadzenia odpowiedniej diety i suplementacji. Efekty poprawy stanu zdrowia zależą jednak nie tylko od wyeliminowania produktów, które obciążają wątrobę, ale również od ilości i proporcji składników odżywczych sprzyjających regeneracji całego organizmu. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Na poczatku i w trakcie opieki dietetycznej analizuję dolegliwości, tryb życia, stosowane dotychczas leki oraz uwzgędniam preferencje pokarmowe. Zdrowa dieta i właściwa suplementacja mogą wiele zdziałać bez wprowadzania farmakologii. Farmakologia to ostateczność. http://zdrowadieta.szczecin.pl/oferta/pakiet-opieki-specjalistycznej/