Wypadanie włosów po ciąży a zastrzyki antykoncepcyjne

Witam,Mam pytanie względem wypadania włosów, ponad dwa lata temu urodziłam córeczkę, 6-ść, tygodni po porodzie zaczęłam brać zastrzyk antykoncepcyjny. Ogólnie od trzech miesięcy borykam się z wypadającymi włosami, ale od trzech tygodni bardzo intensywnie wypadają. Badanie tarczycy, morfologia, żelazo są dobre, teraz czekam na wyniki z krwi, które zlecił mi lekarz. Poza tym nadal karmie piersią, trzy tygodnie temu miałam narkozę ogólną i w lipcu przestałam brać zast. antkonc. proszę o poradę.

Wypadanie włosów wiąże się czasem ze stresem. Nie zawsze uświadamiamy sobie że jakaś sytuacja tak bardzo na nas wpływa. Jedną z reakcji organizmu na stres jest wypadanie włosów właśnie.