Wyschnięta skóra i podskórne krostki wypełnione płynem

Druga sprawa: jakiś czas temu na nogach pojawiły mi się... piegi. Nigdy ich nie miałem. Brązowe małe plamki, są na grzbiecie stóp i pną się od kostek na łydkach. To może być "coś" - czy tak bywa? Miałem stwierdzone AZS w gimnazjum, ale potem mi zupełnie znikło. Teraz mam wrażenie, że coś chce wrócić - mam przy palcach dłoni wyschniętą skórę i takie podskórne krostki wypełnione płynem.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zglosci sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępownaie.