Wysoki poziom prolaktyny a seks

witam mam takie pytanie bardzo sie martwię bo nie wiem o co chodzi miałam za wysoką prolaktynę 800ulU/ml (102-496) endokrynolog przepisał mi dostinex 1/4 na 7 dni po miesiącu mój wynik 170ulU/ml a po 2 mc 524,8ulU/ml tabletki biorę regularnie ostatnio przesunęłam o jeden dzień przed badaniem nie brałam żadnych tabletek. odbyliśmy z mężem stosunek dzień przed badaniem czy to mogło wpłynąć na wynik? nawet przy braniu tabletek?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy był wykonany test test Z Metoklopramidem . Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa ponownie