Wysoki puls po przebudzeniu i drżenie ciała

Witam.Od 2 tyg mam po przebudzeniu wysoki puls i cała w srodku drże, trwa to nie całe 10 min , do tego mam ucisk w klatce , duzo sikam, śnią mi sie dzien w dzien koszmary, gdy wstaje jestem cała spocona i zle sie wtedy czuje w dzien tak nie mam , No chyba ze przysne na chwile.Najgorzej jest gdy sie obudze, cały czas myśle ze cos moze mi być, tam za boli tam ukuje i odrzu sie martwię.Zrobilam badania na krew i mocz i wszystko wporzadku.Co to moze być? Prosze o odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy najprawdopodobniej mają podłoże emocjonalne. Proponuję konsultację psychiatryczną lub ewentualnie psychologiczną.