Spocenie i napady silnego bicia serca po przebudzeniu

Gdy sie budze mam dziwne chwilowe napady.Zaczyna mi bic szybciej serce, jestem spocona i dziwnie sie czuje , Najgorzej jest gdy wstaje albo Jak cos zjem przed snem wtedy tak sie dzieje.Dotego śnią mi sie koszmary.na początku bolal mnie brzuch byłam u lekarza zrobiłam badania i krew i mocz w porządku.Przepisala mi lek ma nerwy.Caly czas myśle ze cos mi jest,tu za boli tam za boli i odrazu sie boje.Chcialabym zeby znowu było tak jak wcześniej,gdy spałam normalnie i sie dobrze czułam.

Na pewno musi pani wykluczyć chorobę tarczycy (TSH FT4, T3). Czy morfologia krwi była z rozmazem? czasem przewlekłe infekcje dają podobne objawy. Powinny byc jakies przesunięcia w rozmazie. Jesli był ból brzucha można rozważyć "w ciemno" pobranie np przez miesiąc leków przeciw grzybiczych doustnie...