Wystający guzek pomiędzy pachwiną a jądrami

Witam mam pytanie jestem na pachwinie miedzy jadrami a odbutem na nodze mam guzka taki trwady ale nie boli wielkosci fasolki co to moze byc>

Lek. Artur Jeliński Urolog

Wlokniak tlusczak trudno powiedziec bez zobaczenia i pomacnia nikt panu n ieodpowei co to mkmoze byc ,moze tez byc kaszak

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!!!!!! Bez zbadania nic nie jestem w stanie podejrzewać!!! P[ROSZĘ UDAĆ SIĘ DO CHIRURGA!!!!!!! zż