Występowanie owulacji przy nieregularnych cyklach

witam mam ważne pytanie mam nieregularne miesiączki w sumie od momentu gdy zaczęliśmy się starać z mężem o dziecko wcześniej miesiączki były regularne czyli nie mogę liczyć na kalendarzyk owulacyjny. moje cykle przeważnie trwały i czasami jeszcze trwają 28 dni chyba ze miesiączka się spóźni trwają okolo 30 do 32 dni. dziś jest 18 dzień cyklu zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. czy istnieje możliwość ze owulacje występują u mnie w różnych odstępach?

Oczywiście , miesiączka występuje na ok 14 dni po jajeczkowaniu. Jesli jajeczkowanie póżniej to i miesiączka pózniej .