Wzdęcia, odbijanie, częste wypróżnianie oraz podejrzenie refluksu u 16-miesięcznego dziecka

witam, mam problem z 16 miesieczna. coreczka.Od dluzszego czasu pokasluje, ma wzdecia, bole brzuszka , czesciej sie wyproznia i bardzo sie jej odbija.Kupki sa bardzo smierdzace czesto pojawiaja sie w niej biale kulki byc moze od pomidora.Ma podejrzenie refluxu natomiast leki nie pomagaja.Czesto ma dusznosci po jedzeniu.Trze rowniez oczka i nosek. Jest osłabiona, czesto mdleje i ma zawroty glowy. Co to moze byc bo pediatra wyczerpal pomysly. dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Mozliwe że to pasożyty, proszę udać się do lekarza, sugeruje podstaowe badania tj. morfologia oraz badanie kału na obecność pasożytów.