Wzrost wagi a możliwość wykonania badań

Dzień dobry. Mam 23 lata i ważę 103 kg. Moja waga bardzo mnie niepokoi ponieważ jem małe posiłki ok 5 razy dziennie a mimo to waga rośnie. Czy może Pani poradzić mi w jaki sposób mogę temu zaradzić. Może powinienem jakieś badania zrobić? A jeśli tak, to jakie? Bardzo proszę o radę bo nie wiem co robić.Pozdrawiam S.

Zachęcam do wizyty u dietetyka, który na podstawie szczegółowego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego ustali co jest przyczyną tycia lub zasugeruje badania. pozdrawiam