Problemy ze zrzuceniem wagi podczas diety

Witam, Od jakiegoś czasu jestem na diecie, staram się jesć zdrowo i ćwiczyć lecz nie mogę schudnać. mój jadłospis mneij wiecej wyglada tak : śniadanei jem ok 9, jest to bułka grahamka ze serem i jogurt zielona herbata obiad jem o 12 jest to zwykly obiad jaki zawsze nie jest on jakoś zbyt tłusty lub kaloryczny okolo 15 zjem jakiegos owoca potem podwieczorek jem jajka sadzone i bułkę grahamkę a na kolacje okolo 20 jem cos bardzo lekkiego. ćwicze 40-50 min 5x w tyg. Dlaczego nie mogę schudnać?

Prawdopodobnie posiłki są źle zbilansowane i nie dostarcza Pani odpowiednich produktów do organizmu. Ponadto nie napisała Pani ile waży. Może się okazać, że ma Pani wagę prawidłową i więcej nie powinna Pani zrzucać kilogramów. Wtedy bardzo ciężko jest je zmniejszać. Najlepiej zgłosić się do dietetyka, aby zrobił dokładny wywiad żywieniowy i pomógł w dobraniu jadłospisu.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska