Za szybki wzrost HCG a problemy z ciążą

Za szybki wzrost HCG? Czy wzrost HCG po przekroczeniu 1200mlU/ml o 260% w ciągu 2 dni jest zbyt szybki? Czytałam, że po przekroczeniu tego poziomu powinien się podwajać co 96 godz. Czy jeśli wzrósł ponad 2 razy w ciągu 48 godz po przekroczeniu 1200mlU/ml to wskazuje to na jakieś problemy z ciążą?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który oceni prawidłowość rozwoju ciąży.