Ząbkowanie u 6-miesięcznego dziecka a zmiana sposobu usypiania

Moje 6 miesieczna corka do niedawna miala kolki. Teraz zdarzaja sie jeszcze problemy z bolesnymi gazami. Do tego zaczela zabkowac. Przy kolce uspokajala sie i zasypiala gdy podskakiwalismy na pilce. Niestety teraz nie potrafi inaczej usnac. Czy przy zabkowaniu to dobry czas na zmiany sposobu usypiania?corka gdy obudzi sie w nocy nie daje sie odlozyc do lozeczka pomimo kilkunastu prob,zasypia dopiero w naszym lozku przesypiajac reszte nocy. Co mozemy zrobic by ja tego oduczyc i dac spokojny sen?

Witam. Niestety w obecnej sytuacji - gdy dziecko ząbkuje zmiana sposoby jego usypiania będzie trudna. Możecie Państwo spróbować przenosić je gdy już uśnie z Wami do jego własnego łóżeczka, a z czasem spróbować układać je do snu samodzielnie.