Zaburzenia koncentracji, potliwość a miesiączka

Witam. Od dłuższego czasu mam problemy z obfitym poceniem i chociaż robiłam wyniki na tarczycę to wszystko okazało się w normie. Oprócz tego nie mogę skupić się na nauce jeśli po południu nie śpię, wypadają mi włosy i od długiego czasu nie rosną, mam problemy z miesiączką, muszę wstawać w nocy, mam też zimne ręce i stopy niezależnie od tego czy jest ciepło czy zimno, od niedawna częste krwotoki z nosa, czy to ma związek z tarczyca? Z czym innym?

Renata GrzechociĹska

Objawy mogą sugerować problemy z tarczycą jeśli jednak nie ma odchyleń w badaniach laboratoratoryjnych można wykluczyć ich przyczynę. Sugeruję wykonać morfologię oraz gospodarkę żelaza, gdyż objawy mogą również świadczyć o niedokrwistości.