Czy mam problemy z tarczycą?

Od lat mam ten sam problem: Okropnie wypadają mi włosy i jest mi wiecznie za zimno. Nogi tak mi marzną ze musze je wsadzać pod gorącą wodę. Natomiast latem niewiarygodnie sie poce. Podejrzewano problemy z tarczycą, ale TSH mam w normie. Morfologia ogolna też. TSH (s)1,47 mlU/l norma:0,27 - 4,20 ATPO 12,6 IU/ml norma: < 34,0 Moja znajoma ma niedoczynność tarczycy, a wyniki ma dobre. Czy to znaczy ze mimo wszystko tez moge tak miec? Co jeszcze można zbadać żeby znaleźć powód moich dolegliwości?

Dzień dobry,

objawy wskazują na niewłaściwą pracę tarczycy, ale może być także zaburzona np. gospodarka hormonalna czy układ krążenia. Powinna się Pani skontaktować z lekarzem prowadzącym w celu pogłębienia diagnozy.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga