Zaburzenia lękowe, szumy uszne, ból głowy i tachykardia

Witam, jestem 23-letnim mężczyzną. Od czasu rozpoczęcia studiów (2010) zaczęły się moje problemy zdrowotne. Trzech psychiatrów zdiagnozowało zaburzenia lękowe. W październiku miałem nawrót, od 5 tygodni biorę Mozarin 10mg 1 tab, od kilku dni Trittico 1/3 tabl wieczorem. Mam szumy uszne, źle sypiam, boli mnie głowa, tachykardia. Czy nerwica mogła uszkodzić moje zdrowie? Dodam, że to jest 3 rzut leków, tamte odstawiałem. Po raz pierwszy podjąłem się też psychoterapii, 4 spotkania do tej pory.

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Polecam Hipnoterapię, która jest chyba najskuteczniejsza jesli chodzi o Twoją przypadłość.

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz

Witam,
Psychoterapia jest dobrym pomysłem. W połączeniu z farmakoterapią może pomóc w pokonaniu problemu. Opisane przez Pana objawy to objawy lękowe. Wytrwałości w terapii!

Pozdrawiam
Marta Dziekanowska