Zaburzenia oddychania w ciąży

witam mam problem z oddychaniem robiłam badania lekarz stwierdził ze jest ok ale ja jestem w ciazy objawy sie wzmocniły czuje jak by ktos mi lezał na klatce piersiowej i jakbym miała smycz zaciskajaca sie na szyi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podane przez Panią informacje są dość lakoniczne. Nie napisała Pani np. jakie badania miała Pani wykonane. Jeśli bowiem była Pani pod kontrolą specjalisty pulmonologa, który zlecił wszystkie niezbędne badania, a ich wyniki są prawidłowe to warto zastanowić się nad psychogenną etiologią objawów. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem podczas najbliższej wizyty. Konieczne jest bowiem zestawienie Pani objawów z pełnym obrazem historii choroby.