Zaburzenia widzenia od pół roku u 35-latka

Od pół roku posiadam stałe zaburzenia widzenia.w sensie bardzo delikatne zawroty głowy,napady duszności i zimna,uczucie bicia serca w całym ciele około 2 razy na dzień,kłucie w okolicy serca około 5 razy w tygodniu.są one krótkotrwałe,ucisk w skroniach,czasami ból głowy w skroniach,napady chwilowego osłabienia,częste skurcze łydek,jestem nerwowy i wykonuje prace siedzącą ( kierowca ).może to pomoże w diagnozie.wszystko jest znośne,ale najgorsze te zaburzenia widzinia są.

Pan nie może jeździć samochodem, stanowi to duże zagrożenie dla Pana i otoczenia. W pierwszej kolejności należy wykonać badania analityczne krwi u lekarza POZ a następnie konsultacja u laryngologa, okulisty i neurologa. Proszę nie zwlekać.