Zakażenie krętkiem Borrelii

Witam, zdiagnozowano u mnie zakażenie krętkiem Borrelii. Szczegółowe wyniki badania western blot są następujące: - Vise mieści się pomiędzy słabe, a silne wybarwienie - p83 słabe wybarw. - p39 dochodzi prawie do końca skali - silne wybarw. - p31 pomiędzy słabe, a silne wybarw. - p30 pomiędzy słabe, a silne wybarw. - p25 słabe wybarw. - p21 pomiędzy słabe, a silne wybarw. - p19 słabe wybarw. - p12 brak wybarw. Czy moje wyniki są bardzo zło? Jakiemu leczeniu powinienem się poddać? Proszę o odp.

Witam. Te badania wskazuja na Borelioze. Np p 83 i p 31 p 39 są bardzo specyficzne. Odpowiedz co teraz jest skomplikowana. Ja jestem zwolennikiem podejscia ILADS. .Odsylam do stron stowarzyszenia chorych naBorelioze. Www.borelioza.org e