Zalotne zachowanie chłopaka w stosunku do koleżanek

witam czy zachowanie mojego chłopaka jest normalne? lubii byc w centrum uwagi zawsze,przy dziewczynach popisuje sie za wszelka cene stara sie im przypodobac,jest milutki kochany jakby mógł nosił by je na rekach. Denerwuje mnie to bo dla mnie nie jest taki,tylko czasami jak cos chce. Nie odwiezie mnie do domu jesli jestem sama,a jesli jestem z kolezanka to juz tak.Chce odbierac mnie ze szkoły,(chodze do klasy z samymi dziewvzynami)bo wie,ze z jakas bd szła. Czy to jest normalne ?

Warto porozmawiać z chłopakiem, powiedzieć o tym, jak się Pani czuje, gdy on tak się zachowuje, czego by Pani od niego oczekiwała. Zależnie od motywacji chłopaka do związku i jego zaangażowania uda się wypracować wspólne, zadowalające oboje rozwiązania. Jeśli chłopak nie będzie gotowy na żadne zmiany- warto się zastanowić, czy jest Pani wstanie wytrzymać w takiej relacji na dłużej?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza