Założenie szyny gipsowej przy pęknięciu kości

Witam wczoraj 27.03.2015 po upadku pojechałem na pogotowie z bólem nadgarstka,po zdjęciu RTG lekarz stwierdził pękniecie kości i założono mi szyne gipsową.Do tej pory pomimo srodków przeciwbólowych boli mnie tak bardzo że nie spię już drugą dobę czy to normalne? Po jakim czasie ból powinien się zmniejszać?

Szanowany Panie, złamanie bez przemieszczenia goi się zazwyczaj bez problemu.
Jednak trzeba pamiętać o noszeniu złamanej kończyny na temblaku, a przede wszystkim należy sprawdzić czy nie dochodzi do ucisku w miejscu złamania. Należy w takich sytuacjach poluzować unieruchomienie. Zatem jeżeli są wątpliwości proszę udać się na kontrolę do ortopedy. Myślę ,że przebandażowanie kończyny w szynie powinno wystarczyć,pozdrawiam.