Zaniepokojona miłością rodziców - czemu tak się dzieje?

Witam. Mam wielki problem. Piszę do Was, ponieważ nie mogę się nikomu innemu z tego zwierzyć, pomimo iż mam bardzo dobry kontakt z rodzicami i moimi bliskimi. Mój problem jest taki nietypowy i trochę wstyd mi o nim pisać, ale ja już sobie z tym nie radzę;(. Zacznę od początku. Jestem jedynaczką i wychowałam się w bardzo wspanialej rodzinie. Rodzice bardzo dbają o mnie, rozpieszczają, mają do siebie szacunek, darzą się miłością... no właśnie, to mnie zadręcza. Mój tato od kiedy pamiętam jeździł za granicę i ja, będąc małą dziewczynką, bardzo za nim tęskniłam itp. Teraz również jeździ w delegację, lecz teraz już nie jest tak samo, wszystko się zmieniło od ponad roku. Otóż (niestety) dojrzewając zaczęły mnie interesować różne rzeczy, w tym seks. Zaczęłam się interesować tym, rozmyślać... i pomyślałam sobie czy moi rodzice TO robią. I od tego wszystko się zaczęło. Zaczęło mnie męczyć to, że moi rodzice się przytulają, całują, pieszczą itd. W szczególności nasiliło się to na tegorocznych wakacjach. Moi rodzice spali w domku na górze, a ja na dole. Słyszałam jak się śmieją, tato przyszedł na dół po wino i tak się śmiali, potem słyszałam jakieś stukania. I wtedy pomyślałam sobie, że oni TO robią! A najgorsze było to, że przy mnie się całowali, pieścili i jak robiłam porządki na górze to w torbie taty znalazłam (chyba!) wibrator! Wtedy to był dla mnie szok! Nie dowierzałam, czułam do nich obrzydzenie, nie mogłam na nich patrzeć. Teraz cieszę się, jak tato wyjeżdża za granicę i że nie będą tego robić. Mam bardzo dobry kontakt z mamą a mój ojciec strasznie mnie denerwuje. On po prostu strasznie podlizuje się mojej mamie, a jak jest w domu to nie robi obiadu żebym ja miała jak przyjdę ze szkoły tyko jak moja mama będzie miała przyjść. W sumie ma korzyści, bo wieczorem to wiadomo... Nie chcę żeby oni się kochali w nocy... A mój szanowny tatulek zamyka DOKŁADNIE takie rozsuwane drzwi do nich do pokoju, tak żebym przypadkiem nic nie widziała i nie usłyszała! Żałosne... Nie wiem czemu tak się ze mną dzieje, ale nie chcę żeby on dotykał mojej mamy, żeby spali ze sobą itp. Czemu tak się ze mną dzieje? Pomóżcie mi błagam! Ja nie wytrzymam już tego dłużej! Dominika14

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Wyobrażam sobie, że spędzasz dużo czasu tylko z mamą z powodu delegacji taty, dlatego bywasz o nią zazdrosna. Myślę, że czujesz się mniej doceniona i oceniasz ich zainteresowanie Tobą jako mniejsze, kiedy rodzice są sami. Musisz  z nimi o tym porozmawiać, bo może z perspektywy rodziców problem ten wygląda całkiem inaczej.
Natomiast kwestie seksu dla Ciebie jako małej dziewczynki mogą wydawać się niewłaściwe, okropne i bardzo wstydliwe. Niestety każdy człowiek ma swoje potrzeby seksualne, które ujawniają się w okresie dojrzewania i towarzyszą zdrowym ludziom niemal do końca życia. Powinnaś na spokojnie porozmawiać z mama ogólnie na temat seksu. Wiem, że to może wydawać Ci się trudne i wstydliwe, ale z pewnością pozwoli Ci zrozumieć wiele spraw i zmienić Twoje nastawienie do bliskiego, intymnego związku osób, które się kochają.

Pozdrawiam