Zapach krwi w czasie stosunku a brak okresu

Witam. Podczas ostatniego stosunku wyczulismy z mezem zapach krwi ale jej samej nie byli. Myslalam ze to zblizajacy sie okres ale mija 4dni i nic. U ginekologa bylam 2miesiace temu i mowil ze wszystko w porzadku. Co To moze byc ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety sam taki opis nie jest na tyle specyficzny żeby mógł stanowić podstawę do rozpoznania jakiejkolwiek nieprawidłowości. Proszę się udać do lekarza ginekologa celem kontroli. Pozdrawiam.