Zapalenie dróg moczowych a problemy z nerkami

dzień dobry mój wynik to Erytrocyty200Leukocyty125 po pierwszej dawce cipronexu wskazuje on na zapalenie dróg moczowych czy problemy z nerkami,( dzień wcześniej potworny ból przy oddawaniu moczu i miał on kolor czerwony razem ze skrzepami krwi), czy mam powtórzyć badania po zakończeniu leczenia,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki oraz dolegliwości rzeczywiście wydają się wskazywać na zakażenie dróg moczowych. Sugeruję kontynuować przyjmowanie antybiotyku wg zaleceń lekarza prowadzącego.