Zatkany nos, zapalenie uszu i szmer w oskrzelach u 7-miesięcznego dziecka

Witam. Synek ma 7 m-cy a od 4 - ech ma zatkany nosek, tydzień temu okazało się że ma zapalenie uszu, i szmer w oskrzeli, dostać amotaks i krople do uszu. Wczoraj byłam na kontroli i podobno wszystko super. A w nocy 37.7 st.C.zaparcia, płytki, brak apetytu, dzisiaj laryngolog też powiedział, że zmian nie ma. .ale stan podgorączkowy i brak apetytu się utrzymuje, co robić. Dodam że Franuś jest na mleku mod.i je ładnie słoiczki. Pomocy, już nie wiem co leczyć, nos, brzuch, uszy??

Milena Lubowicz

Trzeba leczyć wszystkie objawy. Dzieci przy infekcjach mogą nie mieć apetytu i proszę się tym tak bardzo nie przejmować, gdy wyzdrowieje wszystko wróci do normy. Jeżeli w Pani opinii je zbyt mało można podać dodatkową porcję mleka zamiast słoiczka. No i oczywiście leczenie przeciwgorączkowe i proszę utrzymać leki zlecone przez pediatrę czy laryngologa.
Pozdrawiam