Zatrzymanie miesiączkowania a leczenie endokrynologiczne

Mam problem z miesiaczka. Bralam tabletki antykoncepcyjne, zaprzestalam ich rac i znikl mi okres. Poszlam do lekarza dostalam skierowanie do endokrynologa i bralam przez miesiac bromergon dostalam okres i potem znowu dostalam normalnie okres a teraz nowu od dwoch misiecy nie mam. W ciazy nie jestem i nie wiem co jest grane. Mam znow sie zglosic sie do enokrynologa? O czym to moze swiadczyc?

Witam serdecznie. Okresowe zaburzenia menstruacji z pewnością wynikają z wahań hormonalnych. Warto ponownie zgłosić się do swojego lekarze. Tym razem sugerowałabym jednak wykonanie pełnego panelu badań hormonalnych w celu poszukiwania przyczyny zgłaszanych zmian.