Zawroty głowy u 3-latki

Witam Chciałam się poradzić w sprawie mojej prawie 3 letniej córki....nie wiem czy poważnie traktować to co ona mówi...od jakiegoś czasu prawie codziennie skarży się na zwroty głowy, mówi, że jej wszystko wiruje i wtedy wszystko odchodzi na bok nie chce się bawić i jest jakaś dziwna. Żadnych innych objawów nie widzę. Martwię się...czy powinnam się skonsultować z jakimś specjalistą?? Bardzo proszę o pomoc..

Renata GrzechociĹska

Witam.
Zdecydowanie objawy wymagają dokładnej diagnostyki proszę na początek udać się do pediatry, następnie konieczna może być opieka neurologa.
Pozdrawiam