Zawroty głowy, uczucie braku równowagi

Witam mam 25 lat i od jakiś trzech lat cierpię na zawroty głowy raz silniejsze a raz słabsze i ciągłe uczucie braku równowagi miałam wykonane eng które wyszło za pierwszym razem 17% obniżona pobudliwość prawego błędnika, a po trzech miesiącach po lekach przeciwzapalnych i betaserc ponowne badanie i 8% słyszałam że jest jeszcze takie badanie vHIT czy to badanie może pomóc odszukać co jest przyczyną moich zawrotów, na czym ono polega i czy jest dostepne w małoposce

Witam,

A czy była robiona zwykła diagnostyka funkcjonalna? Takie badanie często potrafi powiedzieć więcej od diagnozy stawianej za pomocą aparatury medycznej.
Często przy takich przypadkach jest widocznych wiele innych objawów które łącza się w całość.
Osobiście polecam Strefę Zdrowia w Krakowie bo tam znają się na rzeczy.

Życzę zdrówka,
Konrad Skrzat