Zdrada i lęk związany z powrotem do partnerki

Witam, mój problem dotyczy leku przed ponowną zdradą ze strony mojej partnerki. Wróciłyśmy do siebie po 2 latach od tamtego przykrego incydentu. Ten powrót był przemyślany i upragniony, wiedziałyśmy, że będzie ciężko..ale chyba nie aż tak, bo właśnie doszłyśmy do punktu w którym Ona nie wierzy w to, że jej ufam, bo twierdzi, że ją ciągle sprawdzam i kontroluję.Kłócimy się i oddalamy się od siebie, nie chcę tego popsuć, chcę pozbyć się tego strachu i poczuć ulgę, zamknąć przeszłość raz na zawsze

Zawsze można tez skorzystać z profesjonalnej pomocy i terapii par.