Zerwanie paznokcia a gojenie rany

Witam, za 5 tygodni mam wesele, dzisiaj mialem zerwanego paznokcia u nogi. Czy jest szansa, że palec sie wygoi do tego czasu i bede mógł zatanczyc na weselu?

Rozumiem , że był to zabieg chirurgiczny czyli zdjęcie płytki paznokciowej , a nie urazowe zerwanie paznokcia ! Proszę zadać to pytanie chirurgowi operującemu! ja nie operowałem , nie znam przebiegu zabiegu - nie mogę więc odpowiedzieć na odległość na Pańskie pytanie , zż