Zła samopoczucie, ból brzucha i brak okresu po zastosowaniu tabletki po i Provery

Witam, zazylam tabletke dzien po,po 4 dniach bralam tabletki provera wg zalacenia lekarza , minal juz miesiac a ja nie moge dostac okresu, boli mnie brzuch, jestem zmeczona i zle sie czuje, test wyszedl negatywny, kiedy wszystko wroci do normy? Co moge zrobic zeby to zlagodzic?

Magdalena StusiĹska

Proszę pamiętać, że okres w sytuacji stresowej może być opóźniony- jeśli w najbliższym czasie nie odczuje Pani poprawy proszę skonsultować się z lekarzem.