Złamanie panewki stawowej i opis TK

Mam 19 lat i doznałam złamania panewki stawowej przebiegające przez kolumnę przednią ku górze do kości biodrowej, bez wydzielania wolnych fragmentów kostnych, szczelina nie przechodzi na tylną kolumnę- opis z tk. Dodatkowo dowiedziałam się że mam zmiany zwyrodnieniowe obu stawów biodrowych. Dodam że na dwóch rtg najpierw nic nie wychodziło dopiero na tomografii a teraz ortopeda zrobił rtg i powiedział że wszystko jest okey a noga dalej boli Ile jeszcze potrwa leczenie tego złamania???

Sznowana Pani, złamania przezpanewkowe (bez przemieszczenia odłamów kostnych) wymagają zazwyczaj wdrożenia rehabilitacji - chodzi przede wszystkim o ruch w odciążeniu. Sugeruję kontakt z ośrodkiem rehablilitacyjnym w celu wdrożenia kompleksowej rehabilitacji. Oczywiście przyjmując, że zrost złamania przebiega prawidłowo. Niestety doleglwiości bólowe mogą (nie muszą !) utrzymywać się stosunkowo długo (miesiące) od złamania.
Pozdrawiam i zyczę szybkiego powrotu do formy.