Złe samopoczucie po usunięciu torbieli wielokomorowej jajnika

15 mies. temu usunięto mi torbiel wielokomorową jajnika. Od tego czasu czuje się coraz gorzej. Na początku niewielkie stany podgorączkowe, osłabienie. Obecnie bóle stawów, czaszki zwłaszcza z tyłu po prawej stronie, zgrubienia lekko bolesne w zgięciach stawów łokciowych od wewnątrz, osłabienie . Morfologia w normie OB 15 CRP 2, wapń 2,49, fosfataza zas.66 wit. D3 b.niska. ANA1-,borelioza-,TSH,PTH,UHSG gin.i brzucha OK. Czy to może być chłoniak?Jakie badania powinnam jeszcze zrobić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.