Złe samopoczucie po zabiegu FESS

Witam! 6 dni temu przeszedłem rozległy zabieg FESS. Aktualnie mam kiepskie samopoczucie ból głowy, stale mi się sączy z nosa krew ze śluzem i stan podgorączkowy. Lekarz mi za wiele nie powiedział kazał jedynie stosować się do informacji w karcie czyli 6x dziennie płukać solą fizj. 2x dziennie zestawem Sunus Rinse, antybiotyk plus leki. Czy to prawidłowe objawy pooperacyjne? Wizytę u lekarza mam dopiero 08.01 odsysanie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli dolegliwości utrzymują się w dalszym ciągu to konieczna będzie wcześniejsza wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.