Zmaina w karmieniu u 3-miesięcznego synka

Witam mój synek kilka dni tremu skończył 3 m-ce , wcześniej ładnie mi jadł co 2h 90ml lub 120ml (nan pro 1 ) niewiem co się stało ,ale w poniedziałek niechciał mi wogóle jeść z rana wykręcał bużkię wypluwał tak ogólnie był pogodny . dopiero po 15nastej zjadł na śpiocha . byliśmy u pediatry badanie ogólne pozytywne moczu też .Na drugi dzień jadł co 3-4 h po 40mi góra 60ml musiałam dokarmiać na śpiocha ,a dzisiaj to 4 dzień zjada mi 90-100ml na 3,5h i to też z oporem . Niewiem czemu?

Milena Lubowicz

Nie jestem w stanie na odległość odpowiedzieć na to pytanie. Proszę dziecko próbować karmić, a jakby się problem utrzymywał, to proponuję kolejną wizytę u pediatry, gdyż te 40ml to zdecydowanie za mało.
Pozdrawiam