Zmęczenie, osłabienie, uczucie odrealnienia, osłabienie wzroku i bóle w podżebrzu

Dzień dobry, Od dwóch lat szukam przyczyny mojej choroby. zmęczenie, osłabienie, uczucie odrealnienia, osłabienie wzroku. od 4 lat ból w lewym podżebrzu. Rezonans głowy prawidłowy, usg brzucha ok. wyniki morfologia tsh, atpo, bolerioza, amylaza, wyniki hotmonów płciowych i wiele innych wszystko w porzadku. Czuje osłabienie nie mam ochoty wstać rano z łóżka, byłam na konsultacji u psychiatry i tam tez wszystko ok. Mam 2 dzieci chce być zdrowa gdzie mogłabym się udać po pomoc? Z góry dziękuję.

Witam, Jeśli wszystkie badania są prawidłowe i wykluczyła Pani chorobę, to opisane przez Panią dolegliwości mogą być objawami psychosomatycznymi, dlatego proponuję jeszcze skorzystać z wizyty u psychoterapeuty. Pozdrawiam.