Zmęczenie, osłabienie, uczucie odrealnienia, osłabienie wzroku i bóle w podżebrzu
Dzień dobry, Od dwóch lat szukam przyczyny mojej choroby. zmęczenie, osłabienie, uczucie odrealnienia, osłabienie wzroku. od 4 lat ból w lewym podżebrzu. Rezonans głowy prawidłowy, usg brzucha ok. wyniki morfologia tsh, atpo, bolerioza, amylaza, wyniki hotmonów płciowych i wiele innych wszystko w porzadku. Czuje osłabienie nie mam ochoty wstać rano z łóżka, byłam na konsultacji u psychiatry i tam tez wszystko ok. Mam 2 dzieci chce być zdrowa gdzie mogłabym się udać po pomoc? Z góry dziękuję.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Badania krwi - leukocyty
Leukocyty to krwinki białe ? są bezbarwne i jest ich znacznie mniej niż krwinek czerwonych w naszym organizmie. Jednak są bardzo ważne dla naszego zdrowia, ponieważ pełnią funkcję głównie odpornościowe. Więcej szczegółów na temat krwinek białych wyjawia nam lek. Łukasz Kowalski.
Witam, Jeśli wszystkie badania są prawidłowe i wykluczyła Pani chorobę, to opisane przez Panią dolegliwości mogą być objawami psychosomatycznymi, dlatego proponuję jeszcze skorzystać z wizyty u psychoterapeuty. Pozdrawiam.