Osłabienie, zmęczenie i przybór masy a Hashimoto

Hashimoto? Witam. Moja córka, 20 lat. Uskarza sie na osłabienie, zmęczenie, sporo przytyla. Wyniki badan w kierunku tarczycy: tsh 1.82, ft4-17.65, atg-673.9, atpo-235.90. Usg z obszarami hypoechogenicznymi. Bardzo proszę o interpretację.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne rozszerzenie diagnostyki, proszę końiecznie udac sie do lekarza endokrynologa.