Zmiana koloru miesiączki na malinowy

witam. napocz.roku zmienil mi się kolor miesiączki na malinowy.W marcu stwierdzono zapalenie macicy, leczenie.W maju bez problemu zaszłam w ciążę jednak w9 tyg ciąża obumarła. 3 lipca mialam łyżeczkowanie.dziś 3 sierpnia dostalam miesiączkę, znów ten sam malinowy kolor.Po łyżeczkowaniu bylo leczenie antybiotykami nie tylko ze względu na zabieg ale grzybicę i gronkowiec skórny Wynik H-P ok.Skąd ten zmieniony kolor krwi? Czy to nadal stan zapalny?Jakie badania powinnam wykonać? chcę zajść w ciążę

Małgorzata Panek

Proszę się udać do ginekologa. Bez badania nie można powiedzieć czy udało się wyleczyć infekcję .
Pozdrawiam