Zmiana opatrunku po zabiegu usuwania pieprzyków

Witam, miałam dziś zabieg usuwanie 4 pieprzykow. Niestety z nerwów nie pamiętam co lekarz mówił odnoscie zmiany opatrunku/myciu się i coś wspominał o jakimś kremie. Więc moje pytanie co? Kiedy? Jak? Za tydzień mam kontrolę a chcialabym wiedzieć co powinnam robić z tym w domu. Bardzo proszę o odpowiedź

Witam.
Standardowo zmiana opatrunków 1 x dziennie. Rany należy przemyć środkiem odkażającym i nakleić suchy opatrunek. Po 2 dniach można wykąpać rany. Z kremem na blizny radziłbym poczekać do wygojenia ran i zdjęcia szwów. Pozdrawiam i życzę zdrowia