Zmiana plastrów antykoncepcyjnych na tabletki po trzech miesiącach stosowania

zmieniłam plastry(3mieś.) na tabletki antykoncepcyjne, w ciagu niecałego miesiąca stosowania dopadł mnie nietypowy ból żołądka, miałam uczucie głodu ale jeść nie mogłam i tak przez niecałe 2 tyg, odstawiłam tabletki na 2 miesiące wróciłam do nich bo nie byłam pewna czy to nie była zwykła grypa bo w tym okresie panowała, jednak teraz po tygodniu znowu mam ten problem, co powinnam zrobić? (tabletki 3 mg+0,03 mg, tabletki powlekane a subtella)

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jednym z działań niepożądanych tabletek są nudności i bóle brzucha, proponuję udać się do ginekologa w celu zmiany preparatu.
Pozdrawiam