Zmiana ze zwyrodnieniami płynowymi mieszanymi

proszę o wyjasnienie usg PP wypełnia zmiana normoechogeniczna zmiana ze zwyrodnieniami płynowymi mieszanymi co to znaczy Pozdrawiam

Dzień dobry,

Niestety nie podała Pani jakie wymiary ma zmiana, jeśli jest niewielka, to oczywiście jest do obserwacji. Wskazane kontrolne usg za ok. 6 miesięcy, a w razie potrzeby wskazana BACC (biopsja), ale dopiero po ocenie zmiany przez endokrynologa.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz