Zmiany odczynowe komórek związane z zapaleniem

Robilam cytologie - wynik prawidlowy z informacja - zmiany odczynowe komorek zwiazane z zapaleniem (lacznie z typowa regeneracja). Poprzednia cytologia taka sama jednak lekarz stwierdzil ze jak nic nie dolega to jest ok. Teraz bylam u innego i zalecil antybiotyk. Jakis czas temu stosowalam antybiotyk i tabletki dopochwowe bo mialam objawy - swedzenie itp. Czy powinnam go przyjac? Czy to mi nie zaszkodzi? Czy jesli od poprzdniej cytologii mialam stan zapalny to moge byc bezplodna?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik cytologii świadczy o zapaleniu, proszę przyjąć leki zgodnie z zaleceniami, co do płodności raczej nie powinno mieć na nią wpływu.
Pozdrawiam