Zmiany skórne i wynik CRP

moje CRP wynosiło 81,86 od kilku lat co jakiś czas mam problemy pokazują sie plamy na skórze które swędzą byłam już leczona ale nikt nie potrafi udzielic wyjasnienia co mi dolega

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani norm obowiązujących w laboratorium.
Jeżeli wynik jest podwyższony należy szukać przyczyn, może być podwyższone podczas występowania tych zmian. Proponuję poszerzenie diagnostyki u dermatologa. Jeśli CRP nie koreluje z obecnością zmian na skórze, proszę rozszerzyć diagnostykę rozpoczynając u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam