Zmiany skórne na obu jądrach

Dziendobry chciałbym zapytać poniewaz na obu jądrach na dole mam takie jakby kapturki skorne nie wiem co to jest czy to jakas osłonka i jak za to łapie to tak jakby to była skóra po skóra co to może byc bo to nie jest zaden guzek tylko na całej powierzchni dolnej jadra i jak za to łapie to jest to po prostu jak skóra w swietle nawet przez moszne widac to na obu jadrach po prostu jakby na dole jakby to byla jakas oslonka tego nasieniowodu czy co to moze być ;/ ?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i oceny stanu miejscowego nie jestem w stanie stiwedzić czym są opisywane przez Pana zmiany. Proponuję kontakt z lekarzem.