Zmiany w relacji z chłopakiem przed ślubem

Witam mam takie pytanie jestem z chlopakiem 6 lat mamy brać ślub w sierpniu ale widze ze nie jest to samo co kiedyś ani śmiesznie nic zaczyna mnie to denerwowac kocham go ale Ja jestem taką osobą pełna energi lubię się wugłupiać itd co mam robić nie mam sił dziękuję

Proszę skorzystać z osobistej konsultacji z psychologiem. Być może 2-3 sesje wystarczą, by z pomocą specjalisty ułożyła sobie Pani w głowie, co jest nie tak, jak rozumieć obecną sytuację.
Nikt nie weźmie odpowiedzialności za Pani życiowe decyzje, ale bezstronna i życzliwa osoba pomoże zdobyć się na szczerość z samą sobą.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza