Zniesienie fizjologicznej lordozy z niewielkim przeprostem

Witam, jakie leczenie-rezonans odc szyjnego-wys trz kr oraz szer przestrzeni międzykręg prawidłowa. Zniesienie fizj lordozy z niewielkim przeprostem. Zaostrzenie tylnych krawędzi trz na poziomach C4-C5, i C5-C6, oraz zmiany degeneracyjne krążków na tych samych poziomach. Na poziomie C4-C5 centralne wypadanie krążka międzykręg, który wpukla się do kanału kręg, nie dochodząc do przedniej powierzchni rdzenia ani korzeni. C4-C5-zaostrzone kraw trzonów powoduja dwustronny ucisk worka oponowego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania powinien być oceniony w oparciu o badanie fizykalne oraz występujące dolegliwości. Proszę zatem udać się do lekarza, który dostosuje leczenie w oparciu o cały obraz kliniczny.