Zniesienie płynowej rezerwy przedrdzeniowej oraz cechy kompresji lewego nerwu rdzeniowego
Dzień dobry mam prośbę o interpretację wyników RM kręgosłupa szyjnego na POZIOMIE c5/6 centralno lewoboczna pjm ze zniesieniem płynowej rezerwy przedrdzeniowej oraz cechami kompresji lewego nerwu rdzeniowego. Otwory MKR obustronnie o prawidłowym świetle

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany wynik wskazuje na zaawansowaną chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa. Pełna interpretacja jest jednak możliwa tylko po zestawieniu wyniku ze stanem klinicznym pacjenta. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.